< Lasīt citu rakstu

22 / 03

Purvciema centrā top jauni mājokļi

Purvciema centrā top Latvijā unikāla koncepta mājokļi

Purvciemā – lielākajā Rīgas mikrorajonā, kuru par savām mājām jau sauc vismaz 55 tūkstoši rīdzinieku, – uzsākta jauna rindu māju projekta UPLEVEL HOME 1. kārtas būvniecība. Kopā projektā divās kārtās paredzēti 17 pārdomāta plānojuma divstāvu mājokļi ar 40 – 80 kvadrātmetru plašu privātu iekšpagalmu un atsevišķi izmantojamu jumta terasi 45 kvadrātmetru platībā.
Jauno energoefektīvo mājokļu atrašanās vieta izvēlēta ar mērķi sniegt mājokļu īpašniekiem visas galvaspilsētas priekšrocības, vienlaikus saglabājot privātumu un dabas tuvumu. Zemes gabals pieguļ klusajai un zaļajai Pūces ielai ar zemu satiksmes intensitāti, kas vienlaicīgi ļauj ātri sasniegt gan pilsētas centru, gan visu, kas nepieciešams ērtai ikdienai – skolas, bērnudārzus, veikalus, sporta klubus, ēdināšanas iestādes un ne tikai.

UPLEVEL HOME piedāvāto mājokļu skrupulozi izstrādātais plānojums ir radīts ērtai izmantošanai un bez liekas platības. Šobrīd Latvijā unikālais “UPLEVEL 2 in 1” koncepts paredz iespēju ar minimāliem ieguldījumiem īpašumu sadalīt divos funkcionālos mājokļos, lai vienu, piemēram, izmantotu pats īpašnieks, bet otru izīrētu vai atvēlētu draugu vai radu ģimenei – tas izdarāms ātri un ar nelielām izmaksām, papildus uzstādot vien iekšējo durvju bloku tam jau projektā paredzētajā vietā.
Projekts izstrādāts mūsdienīgiem un prasīgiem pilsētniekiem, paredzot ilgtspējību un energoefektivitāti ikvienā detaļā. A+ energoefektivitātes klases mājokļu būvniecībā un apdarē tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli un tehnoloģijas. Teritorijā būs bruģēts piebraucamā ceļa un autostāvvietu segums, iekārtots aktivitāšu, atpūtas un bērnu rotaļu laukums. Iekļūšana teritorijā un katrā no mājokļiem notiks ar mūsdienīgu drošības kontroles sistēmu, t.sk. izmantojot biometriskos datus. Gan teritorijā, gan katrā no īpašumiem tiks ierīkota elektroauto uzlādes pieslēguma vieta, kā arī iedzīvotājiem būs dota iespēja uzstādīt saules kolektoru savā īpašumā uz jumta terases.
Projekta 1. kārtu ar septiņiem mājokļiem paredzēts nodot ekspluatācijā 2024. gada vidū.
Vairāk informācijas: uplevel.lv

Uplevel Home

Saņem aktualitātes

Ieraksti savu e-pasta adresi zemāk un piesakies jaunumu un aktualitāšu saņemšanai

This site is registered on wpml.org as a development site.