< Lasīt citu rakstu

24 / 04

Veikti būvlaukuma sagatavošanas darbi

UPLEVEL HOME projektā veikti būvlaukuma sagatavošanas darbi

Purvciems ir apdzīvotākā Rīgas apkaime, kuru par savām mājām sauc vairāk nekā 55 tūkstoši rīdzinieku. Pūces iela Purvciema sirdī izvēlēta par Latvijā unikāla koncepta mājokļu UPLEVEL HOME atrašanās vietu, apvienojot tādas priekšrocības kā pilsētas centra tuvums, ērta satiksme, attīstīta infrastruktūra un vienlaikus klusa un zaļa vide apkārt.
Ziemai atkāpjoties, energoefektīvajiem mājokļiem paredzētais zemes gabals strauji ieguvis iekārtota būvlaukuma aprises. Pēc rūpīgas plānošanas, projekta izstrādes, saskaņošanas un visu nepieciešamo mērījumu veikšanas ir sagatavots un attīrīts būvlaukums, veikta zemes ģeodēziskā uzmērīšana un uzsākti darbi pamatu izbūvei – pamatu pēdas veidņu uzstādīšana un armatūras stieņu izvietošana.
UPLEVEL HOME speciālisti ikvienā etapā ievēro augstāko precizitāti un veic savu darbu ar lielu atbildības sajūtu, lai uzbūvētās mājas par savām varētu saukt vēl vairākas paaudzes.
UPLEVEL HOME piedāvā Latvijā unikāla “2 in 1” koncepta mājokļus, kurus ar dažiem vienkāršiem un salīdzinoši lētiem uzlabojumiem iespējams katru sadalīt divos neatkarīgos mājokļos. Kopā projektā divās kārtās paredzētas 17 divstāvu dzīvojamās mājas ar 40-80 kvadrātmetru plašu privātu iekšpagalmu un atsevišķi izmantojamu jumta terasi 45 kvadrātmetru platībā.
Projekta 1.kārtu ar septiņiem mājokļiem paredzēts nodot ekspluatācijā 2024. gada vidū.
Vairāk informācijas: uplevel.lv

Saņem aktualitātes

Ieraksti savu e-pasta adresi zemāk un piesakies jaunumu un aktualitāšu saņemšanai

This site is registered on wpml.org as a development site.